TNPU06031K62BZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K62BZEN00
JLCPCB Part #
C4082706
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS