TNPU06031K58AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K58AZEN00
JLCPCB Part #
C3967042
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS