TNPU06031K47AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K47AZEN00
JLCPCB Part #
C4139177
Description
-55℃~+125℃ 1.47kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS