TNPU06031K21BZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K21BZEN00
JLCPCB Part #
C3993051
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS