TNPU060318K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU060318K0BZEN00
JLCPCB Part #
C3958272
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS