TNPU060317K4AZEN00
MFR.Part #
TNPU060317K4AZEN00
JLCPCB Part #
C4113521
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS