TNPU0603160RAZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0603160RAZEN00
JLCPCB Part #
C4125535
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS