TNPU060315K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU060315K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4075805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS