TNPU060315K0HZEN00
MFR.Part #
TNPU060315K0HZEN00
JLCPCB Part #
C2090693
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS