TNPU060315K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU060315K0BZEN00
JLCPCB Part #
C2075962
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS