TNPU060313K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU060313K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4117202
Description
-55℃~+125℃ 100mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS