TNPU0603133RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603133RAZEN00
JLCPCB Part #
C4050433
Description
-55℃~+125℃ 100mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS