TNPU0603124RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603124RAZEN00
JLCPCB Part #
C4107115
Description
-55℃~+125℃ 100mW 124Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS