TNPU060311K3BZEN00
MFR.Part #
TNPU060311K3BZEN00
JLCPCB Part #
C4065399
Description
-55℃~+125℃ 100mW 11.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS