TNPU060310K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU060310K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4093443
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS