TNPU060310K0HZEN00
MFR.Part #
TNPU060310K0HZEN00
JLCPCB Part #
C2090674
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS