TNPU060310K0AZEA00
MFR.Part #
TNPU060310K0AZEA00
JLCPCB Part #
C4147397
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS