TNPU0603100KHZEN00
MFR.Part #
TNPU0603100KHZEN00
JLCPCB Part #
C4167202
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS