TNPU040230K1BZEP00
MFR.Part #
TNPU040230K1BZEP00
JLCPCB Part #
C4166425
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 30.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS