TNPU040230K0BZEP00
MFR.Part #
TNPU040230K0BZEP00
JLCPCB Part #
C4177462
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS