TNPU04021K50BZEP00
MFR.Part #
TNPU04021K50BZEP00
JLCPCB Part #
C4103935
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS