TH3B685K016D1800
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3B685K016D1800
JLCPCB Part #
C1956926
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 16V 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS