TH3B226K010C1500
MFR.Part #
TH3B226K010C1500
JLCPCB Part #
C1958548
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 10V 22uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS