TH3B106K010E1800
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3B106K010E1800
JLCPCB Part #
C1958792
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 10V 10uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors