TGL41-39A-E3/97
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TGL41-39A-E3/97
JLCPCB Part #
C1975759
Package
GL41(DO-213AB)
Description
-55℃~+150℃ 33.3V 400W@10/1000us 41V 53.9V 5uA 7.4A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional GL41(DO-213AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS