T97E477K010CAB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T97E477K010CAB
JLCPCB Part #
C1971126
Package
2917
Description
-55℃~+85℃ 10V 28mΩ 470uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS