T58BB226M025C0100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T58BB226M025C0100
JLCPCB Part #
C4983862
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 22uF 25V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS