T55V227M004C0040
MFR.Part #
T55V227M004C0040
JLCPCB Part #
C5975094
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS