T52M1157M025C0055
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T52M1157M025C0055
Description
-55℃~+105℃ 150uF 25V 55mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS