SOMC160310K0JEA
MFR.Part #
SOMC160310K0JEA
JLCPCB Part #
C1731763
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
10kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±5% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS