SOMC140110K0JEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SOMC140110K0JEA
JLCPCB Part #
C6297252
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
10kΩ 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±5% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS