SMM02040E2402BB300
MFR.Part #
SMM02040E2402BB300
JLCPCB Part #
C1716525
Description
-55℃~+125℃ 200V 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS