SMM02040E1500BB300
MFR.Part #
SMM02040E1500BB300
JLCPCB Part #
C1716628
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS