SMM02040E1000BB300
MFR.Part #
SMM02040E1000BB300
JLCPCB Part #
C2083645
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS