SMM02040D3242BB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMM02040D3242BB300
JLCPCB Part #
C1701714
Package
MiniMELF
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS