SMM02040D1821BB300
MFR.Part #
SMM02040D1821BB300
JLCPCB Part #
C1701902
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS