SMM02040C1620FB300
MFR.Part #
SMM02040C1620FB300
JLCPCB Part #
C2118926
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS