SMM01020C2211FB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMM01020C2211FB300
JLCPCB Part #
C6297027
Package
0102
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS