SMF6V5A-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF6V5A-M3-08
JLCPCB Part #
C1979443
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 11.2V 17.9A@10/1000us 200W@10/1000us 20uA 6.5V 8V 938pF ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS