SMF54A-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF54A-M3-08
JLCPCB Part #
C1980464
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 148pF 2.25A@10/1000us 200W 54V 66V 88V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS