SMF36A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF36A-E3-08
JLCPCB Part #
C1973179
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 178pF 200W@10/1000us 3.4A@10/1000us 36V 44.3V 58.1V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS