SMF28A-M3-08
MFR.Part #
SMF28A-M3-08
JLCPCB Part #
C1980487
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W@10/1000us 227pF 28V 34.4V 4.4A 45.4V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS