SMF18A-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF18A-M3-08
JLCPCB Part #
C1974010
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 18V 200W@10/1000us 22.3V 29.2V 320pF 6.8A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS