SMF15A-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF15A-M3-18
JLCPCB Part #
C1980683
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 100nA 15V 18.5V 200W 24.4V 367pF 8.2A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS