SMF15A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF15A-E3-08
JLCPCB Part #
C2979793
Package
SMF
Description
1 100nA 15V 18.5V 24.4V 367pF 8.2A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS