SMCJ75CA-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ75CA-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1982909
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12.4A@10/1000us 121V 1uA 75V 92.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS