SMCJ130CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ130CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3712855
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 1uA 209V 7.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS