SMCJ130A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ130A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982066
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 144V 209V 7.2A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS