SMCJ10CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ10CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3698509
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 5uA 88.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS