SMCJ100CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ100CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3715240
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS